Łączymy turystów z całego świata z lokalnymi atrakcjami i organizatorami wycieczek

Platforma rezerwacyjna Tripsomnia

Rozpocznij współpracę
O Tripsomnia
Współpraca
Marketplace

O Tripsomnia


Tripsomnia (dawniej SocialTravel) zadebiutowało w roku 2017 jako firma Marketplace, aktywna w 40 krajach, promując ponad 3000 wycieczek. Od tego momentu, Tripsomnia stworzyła szybkie i proste w obsłudze rozwiązanie technologiczne, łączące organizatorów wycieczek i atrakcji z hotelami i klientami indywidualnymi. Tripsomnia usprawnia pracę dostawców wycieczek i atrakcji, zapewnia hotelom dodatkowe źródło dochodu oraz dostarcza klientom bogactwa atrakcji turystycznych.


Podczas konkursu Noah London zostaliśmy wyróżnieni w kategorii top 5 startupów travel-tech.

Nasi
Partnerzy

Marketplace Tripsomnia

Jesteśmy globalną platformą rezerwacji atrakcji i wycieczek, współpracującą z 500 dostawcami , posiadającą 3000 ofert w 40 krajach, z globalną siecią hoteli i resellerów.


Współpracujemy z najlepszymi dostawcami wycieczek i atrakcji, gwarantując najwyższą jakość obsługi i dodając codziennie dziesiątki niesamowitych atrakcji!

Dostawcy wycieczek i atrakcji mogą skorzystać z globalnego zasięgu Marketplace Tripsomnia oraz dotrzeć do nowych klientów z wielojęzycznymi ofertami, dostępnymi w języku angielskim, rosyjskim i polskim. Wkrótce udostępnimy język hiszpański, włoski oraz niemiecki!

Zasięg Tripsomnia

Od roku 2017 wspólnie zorganizowaliśmy wyjazdy dla tysięcy zadowolnych podróżników oraz zapewniliśmy organizatorom atrakcji i wycieczek bezproblemową obsługę rezerwacji.

Współpraca

Zamów rozmowę z naszym przedstawicielem aby rozpocząć współpracę

Kontakt